Europa Systems sponsorem Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR

Przedstawiamy kolejnego sponsora naszego biegu - firmę Europa Systems.
Europa Systems Sp. z o.o. to wiodący producent systemów logistyki wewnętrznej w Europie Środkowej. To zespół 200 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów pracujących w zakładzie i biurze w Żabowie oraz biurze sprzedaży w Szczecinie. Dysponuje jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie.
Firma ma ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte dzięki realizacji setek projektów dla Klientów w 35 krajach. Rozwiązuje problemy, dostarczając światowej klasy rozwiązania w zakresie automatyzacji i optymalizacji wewnętrznych procesów transportu i magazynowania.
Do największych Klientów należą między innymi światowi producenci z branży oponiarskiej, samochodowej, budowlanej i papierniczej, przemysłu rozlewniczego i spożywczego.
Dla swoich Klientów firma Europa Systems zrealizowała kilkaset projektów, o bardzo dużej rozpiętości zleceń pod względem finansowym i technicznym.
W ciągu dwudziestu lat rozwoju zakładu w Żabowie, w oparciu o środki własne i wsparcie funduszy Unii Europejskiej, konsekwentnie inwestuje w park maszynowy i umiejętności swoich pracowników wpływając na wzrost konkurencyjności spółki.
Europa Systems Sp. z o.o. jest laureatem wielu nagród w tym Lider Eksportu, Gazela Biznesu. Wysoki standard techniczny i organizacyjny jest pochodną funkcjonującego w firmie systemu zarządzania jakością spełniającego wymagania normy ISO 9001 (certyfikat TÜV Nord).
Więcej informacji o rozwiązaniach projektowanych i produkowanych przez Europa Systems wraz z dokumentacją zdjęciową znaleźć można na stronie www.europasystems.com.
Europa Systems Kompleksowe rozwiązania dla intralogistyki.
#WEAREENGINEERS