Fiege sponsorem Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR

Przedstawiamy sponsora Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - firmę FIEGE.
Grupa FIEGE z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia prawie 13 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 200 placówek w 15 krajach.
Na polskim rynku Grupa FIEGE obecna jest od 1997 roku i zatrudnia ponad 2000 osób. Obsługuje prawie 400 tys. m² powierzchni magazynowej i świadczy usługi dla różnych branż m.in. E-Commerce, modowej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. FIEGE posiada 10 oddziałów oraz 8 terminali przeładunkowych, w których odpowiada za logistykę magazynową, usługi kreujące wartość dodaną, zarządzanie zwrotami, przechowywanie leków w temperaturze kontrolowanej, a także transport krajowy i międzynarodowy.
Dzięki dbałości o wysoki poziom jakości usług, gwarantowanej elastyczności i zrównoważonemu rozwojowi, w 2011 roku FIEGE Sp. z o.o. została zaliczona do grupy najbardziej pożądanych pracodawców w branży logistycznej, na podstawie ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę rekrutacyjną wśród specjalistów i menadżerów. W 2012 roku FIEGE Sp. z o.o. została laureatem nagrody „Najwyższa Jakość 2012”. Od 2013 roku FIEGE jest członkiem koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji, a w 2014 roku uzyskała specjalne wyróżnienie w programie badawczym „Operator Logistyczny 2014”. W 2015 roku, a także po raz drugi w 2018, FIEGE Sp. z o.o. została odznaczona prestiżową nagrodą: „Solidny Pracodawca Roku”. W 2016 roku odebrała nagrodę: „Gazela Biznesu”, przyznawaną przez Puls Biznesu. W jubileuszowym dla Spółki roku 2017, w którym FIEGE obchodziło swoje 20-lecie na polskim rynku, zostało uhonorowane certyfikatem „Quality of the year”.
W zeszłym roku, w Gardnie k. Szczecina, razem z Zalando otworzyliśmy kolejne centrum dystrybucyjne, w którym zatrudniamy już ponad 900 osób. Co nas łączy z Zalando? Potrzeba pracy sporej grupy osób, by modne ubrania i dodatki trafiły do klientów największego w Europie sklepu internetowego Zalando, z którym FIEGE współpracuje od wielu lat. To między innymi dzięki naszej codziennej pracy Zalando gwarantuje ponad 20. milionom swoich klientów w Europie obsługę zamówień́ na najwyższym poziomie i przede wszystkim na czas.

https://www.fiege.com/pl/