Sponsor tytularny biegu BACKER OBR Sp. z o.o.

Przedstawiamy sponsora tytularnego Pyrzyckiej Szybkiej Dychy Backer OBR - firmę Backer OBR Sp. z o.o.
Elementy produkowane przez firmę Backer OBR możecie znaleźć w swoich domach np. w pralkach lub podgrzewanych lusterkach samochodów.
Backer OBR działa na rynku od 1991 roku. Na początku jako OBR Sp. z o.o., a od roku 1997, po zacieśnieniu współpracy ze szwedzkim koncernem NIBE Industrier AB, jako Backer OBR Sp. z. o.o.
Zajmuje się produkcją:
- elektrycznych elementów grzejnych,
- rezystorów,
- elementów elektrycznych układów sterowania.
Ambicją spółki jest być światowej klasy firmą specjalizująca się w projektowaniu i produkcji elektrycznych elementów grzejnych. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niezawodne źródło ciepła zasilane energią elektryczną – Backer OBR jest gotowy zaproponować kompleksowe rozwiązanie w oparciu o kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Odbiorcami produktów są znane i uznane na całym świecie marki.
Backer OBR zatrudnia ponad 1500 osób pracujących w 4 zakładach produkcyjnych:
- Zakładzie Grzałek Rurkowych (ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce, Warnice 65),
- Zakładzie Grzałek Foliowych (ul. Szczecińska 22, 74-200 Pyrzyce),
- Zakładzie Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (ul. Skandynawska 2, 73-11-Stargard),
- Zakładzie Rezystorów (ul. Skandynawska 2, 73-11-Stargard). Główną wartością organizacji jest zaangażowany i prężnie działający zespół. Firma wspiera i inicjuje rozwój swoich pracowników, dofinansowując oraz organizując im udział w szkoleniach, kursach oraz studiach podnoszących kwalifikacje zawodowe, a zarazem poziom wykształcenia. Umożliwia zdobycie unikatowego doświadczenia zawodowego, poznawanie nowoczesnych technologii i działanie w międzynarodowym środowisku, opierające się na wysokich standardach jakości i zarządzania.
http://www.backerobr.pl/