Witamy na Biegu Smoka!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1 roku do 12 lat do wzięcia udziału w naszym wyjątkowym wydarzeniu – Biegu Smoka w Pyrzycach.

Medal na Mecie

Każde dziecko, które ukończy nasz bieg, otrzyma niepowtarzalny pamiątkowy medal, który będzie przypominał o niezapomnianym dniu pełnym radości i aktywności fizycznej.

Impreza Towarzysząca Pyrzyckiej Szybkiej Dychy

Bieg Smoka to nie tylko sportowe wyzwanie, ale także integralna część Pyrzyckiej Szybkiej Dychy. Naszym celem jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i propagowanie zdrowego trybu życia.

Zawody Według Kategorii Wiekowych

Dzieci będą miały możliwość rywalizacji w podziale na fale, z uwzględnieniem kategorii wiekowych. Dzięki temu każdy ma szansę na wyścig dopasowany do swoich umiejętności i predyspozycji.

Konkurs na Najlepsze Smocze Przebranie

Dodatkową atrakcją naszego biegu jest konkurs na najciekawsze smocze przebranie. Wspaniałe nagrody czekają na najbardziej kreatywnych uczestników!

Historia

W pierwszej edycji Biegu Smoka wzięło udział ponad 300 małych biegaczy, co sprawiło, że to wydarzenie stało się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich. Chcemy, aby tegoroczna edycja była jeszcze bardziej niezapomniana!

Zapraszamy Do Udziału!

Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już teraz i razem z nami stwórzmy niezapomnianą przygodę pełną radości, aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji na Biegu Smoka w Pyrzycach! Start zapisów w grudniu 2023!

Scroll to Top